Dlaczego my?

Odpowiedź jest prosta.

Od wielu lat prowadzimy szkolenia przygotowujące do otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych, a o naszych sukcesach jak i o tym w jaki sposób przekazujemy wiedze i z jakim zaangażowaniem podchodzimy do każdego kursanta możecie się Państwo dowiedzieć wchodząc na naszą stronę www.koal.com.pl (zakładka „opinie”)
Od wielu lat wiemy z czym borykają się wszyscy transportowcy ponieważ mamy z nimi bezpośredni kontakt.
Słuchając przez te wszystkie lata o tzw. „papierologii” która jest kulą u nogi każdego transportowca postanowiliśmy stworzyć naszą stronę tak, aby w maksymalny sposób pomóc i odciążyć głowy przedsiębiorców-transportowców. Nie ukrywamy, że transport to nasza pasja.
Waszym zadaniem jest realizowanie jak największej ilości zleceń, a nie myśleniem nad tym jak napisać umowę dla kierowcy i czy we wniosku o wydanie licencji transportowej wszystko wpisałem/am w odpowiednich okienkach i czy odrzucą wniosek, bo może coś wypełniłem/am błędnie, a na błędy w transporcie nie ma miejsca.

Dlaczego powinieneś nas wybrać?

Odpowiedź jest prosta .

Ty drogi przedsiębiorco transportu masz spać spokojnie. Twoim zadaniem jest zadbanie o ładunki i ich dostawę na czas czyli zarabianie pieniędzy, a naszym zadaniem jest przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów do licencji dla ciebie tak, aby twoja nowa licencja znalazła się w ciągu kilku dni na twoim biurku. Dodatkowo mamy Ci dostarczyć wszystkie umowy, polisy a nawet znaleźć kierownika transportu jeżeli będzie taka potrzeba.
Nie wierzysz? Zadzwoń i się przekonaj.